Devamını okumak için kaydırın

Su kaçağı, evlerdeki en yaygın ve en ciddi problemlerden biridir. Su kaçağını tespit eden cihaz var mı? 3 Model Cihaz, evlerin zemini, duvarları ve tavanlarını zararlı hale getirebilir ve elektrik kazalarına neden olabilir. Ayrıca su faturalarındaki anormal yükselmeler de su kaçağının işaretlerinden biridir. Bu nedenle, su kaçağını tespit etmek için özel cihazlar kullanmak önemlidir.

su kaçağını tespit etmek için farklı cihazlar bulunmaktadır. Bunlar arasında en yaygın olarak kullanılan üç farklı modelden sizlere basedeceğiz. Su kaçak tespiti için kullanılan bu cihazlar kaçağın oluştuğu yere göre tam olarak çözümler uygular. Su kaçağını tespit eden cihaz var mı? evet %100 sonuç veren cihazlar bulunmakta olup uzman personeller tarafından işlem yapıldığında kaçaklar direk bulunmaktadır.

Akustik Dinleme İle Su Kaçağı Bulma

Bu cihazlar, su kaçağının oluşturduğu sesleri algılar ve bu sesleri yerelleştirerek su kaçağının yerini belirler. Bu cihazlar, su tesisatı içinde kolayca taşınabilir ve su kaçağını hızlı bir şekilde tespit etmelerine olanak tanırlar. Duvar içerisinde olan su akışlarını dinleyerek kaçağın nerede olduğunu en iyi şekilde tespit edilmesini sağlar.

Su Kaçağını Tespit Eden Cihaz Var mı?

Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Bu cihazlar, su kaçağının neden olduğu sıcaklık değişikliklerini takip eder ve bu değişiklikleri görüntü olarak kaydeder. Bu görüntüler, su kaçağının yerini ve boyutunu belirlemek için kullanılır. En yaygın su kaçağı tespiti için kullanılan bu ekipman %100 oranında çözüm sağlamaktadır.

Kırmadan su kaçağı tamiri işlemleri uygulanan firmamızda en sık kamera ile su kaçağı bulma hizmetleri verilmektedir. Dairenizde duvarlarda yada tavanda olan su sızıntısı durumunda bizleri hemen arayın en kısa sürede adresinize geliyoruz. Garantili olarak su kaçağı tamiri firmamızda yaptırabilirsiniz.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Bu cihazlar, duvar arkasında su akımını ölçerek su kaçağını tespit eder. Bu cihazlar, su tesisatı içinde yerleştirilir ve su akımının normal olmayan bir şekilde değiştiğini belirler. Bu üç modelden birini kullanarak su kaçağını tespit etmek, zaman ve para kaybını önlemek için oldukça faydalıdır. Ayrıca, su kaçağının zamanında tespit edilmesi, evinizin zarar görmesini ve hasarın artmasını önleyebilir.

Termal kameralar duvara tutulduğunda su bağlantısını, su borularını ve kaçağın olduğu noktayı en iyi şekilde tespit etmektedir. Termal tesisat ihtiyaca göre uygun cihazları kullanarak yaşadığınız su kaçağı sorunlarını en iyi şekilde çözmektedir.