Devamını okumak için kaydırın

Ev ya iş yerinde tesisatlar da en istenmeyecek durumlardan bir tanesi su kaçağıdır. Su kaçağı tespit etme ücreti ne kadar? 4 Detay dan bahsederek bunun nedenlerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Su kaçağı tespiti fiyatları her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatların değişmesi sebebi firma potansiyeli ve kullanılan malzemelerin kalitesine, çeşitliliğine göre değişmektedir.  Tekrar tekrar aynı yerden su kaçağı ile uğraşmaktan sıkıldıysanız kaliteli bir firmadan tek seferde hizmet almalısınız.

Su kaçağı sorunlarında en ucuz fiyat verecek olan yerler evinizi inşaat alanına çevirecek şekilde duvarlara zarar verebilir. Su kaçağı tespiti işlemleri yapan firmamız tamamen teknolojik cihazlar kullanılarak kısa sürede nokta atışı müdahaleler ile bulmaktadır. Su kaçağı tespit etme ücreti ne kadar? Denildiğinde bir çok detay bulunmakta olup ortalama ücret 350 tl civarında olmaktadır. En iyi fiyatlar ve kaliteli hizmeti veren firmaları tercih etmeniz su kaçağının tekrar aynı yerden yapmasının önüne geçilmektedir.

1. Su Kaçağının Yeri

Su kaçağı tespiti için ortalama fiyatlar sitemiz üzerinden verilmiştir. Fakat doğru nihai rakamlar adreste kaçağın başında belirlenmektedir. Kimi arızalar tavanda kimi duvarda bulunmaktadır. Bu tesisat boruları kiminde duvarın en yakın kısmında kiminde ise tam olarak gizli olacak şekilde gömme yapılmıştır. Su kaçağının bulunduğu yer fe göre fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespit Etme Ücreti Ne Kadar?

2. Su kaçağı Bulma Cihazları

Su kaçağı için bir çok farklı cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların hiç biri birbirinin işini görmez ve hepsinin ayrıcalıklı özellikleri bulunmaktadır. Akustik dinleme cihazları ile kameralı su kaçağı bulma cihazları arasında oldukça farklılıklar bulunmaktadır. En iyi cihaz diye bir kavram olmadığı için su kaçağının bulunduğu yere göre uygun cihaz kullanılmaktadır.

Su Kaçağı Tespit Etme Ücreti Ne Kadar?

3. Su Kaçağı Temiz Su mu Pis Su mu?

Genel su kaçağı fiyatlandırılması bir çok etken değiştirmektedir. Temiz su borularında yapılacak tamir işlemleri ile pis su tahliye borusunda yapılacak tamir işlemleri birbirinden farklı olduğu için fiyatlandırılması da farklıdır. Su kaçağı tespit etme ücreti ne kadar? Tespit sonrasında yapılacak tamir işlemi de en net nihai karar su kaçağı tespitinden sonra belirlenecektir.

4. Su Kaçağı Tespit Ücreti?

Su kaçağı tespiti tamamen özel cihazlar ile yapılmalıdır ki farklı bir noktada da kaçak oluşup oluşmadığı net şekilde ortaya çıkartılmalıdır. Su kaçağı için kullanılacak olan cihazlar, çalışma süresi ve diğer yapılacak işlemler fiyatı belirleyici olacaktır. Ortalama su kaçağı tespiti ücreti 300 tl ila 400 tl arasında değişkenlik göstermektedir.

Termal tesisat ekipleri alanında geniş kadrosu ile tüm su kaçaklarını en uygun rakamlar ile hizmet vermektedir. İstanbul merkezli çalışarak tüm su kaçağı sorunlarında firmamız çözüm ortağınız olabilmektedir.