Devamını okumak için kaydırın

Su kaçağı evde yada ticari işletmelerde istenmese de karşılaşılabilmektedir. Fatih tesisatçı su kaçağı tespiti işlemlerinde en iyi teknik donanım kullanılarak kaçağın olduğu bölge kusursuz olacak şekilde tamir edilir. Termal tesisat firmamızın Fatih bölgesinde merkezimizin olması sebebiyle bütün mahallelerde aynı gün çözümler üretebiliyoruz. Su kaçağı yaşadığınızda hiç panik yapmadan işi uzmanlarına bırakın.

Farklı uzak bölgelerde çağırmak yerine firmamız Termal tesisat oldukça kısa sürede adresinize gelir ardından tamir işlemlerine başlayacaktır. Kaçağın oluşma durumlarının bir çok nedeni olabilmektedir. Su kaçağı tespiti doğru şekilde bulunmalı ve tamir işlemleri sonrasında gerekli kontroller yapılarak arızanın tekrar etmesinin önüne geçilmelidir. Su kaçağı tespiti ve tamir konusunda bölgenizde en deneyimli uzmanlara 0532 015 06 02 numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fatih Su tesisat işleri, tıkanıklık, pimaş ve kanal açma ile ilgili 0532 015 06 02 numarayı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Fatih Tesisatçı Hizmeti

Telefon Numarası 0532 015 06 02
Adres Haseki Sultan, Hekimoğlu Alipaşa Cd No:14/a1, 34096 Fatih/İstanbul (Hizmet Bölgesi Başlangıcı)
Hizmet Bölgesi Aksaray, Ahırkapı, Altımermer, Ayakapı, Bahçekapı, Beyazıt, Eminönü, Belgradkapı, Büyüklanga, Cağaloğlu, Çapa, Çarşıkapı, Çatladıkapı, Çarşamba, Çemberlitaş, Çukurbostan, Draman, Edirnekapı, Eğrikapı, Eminönü, Fener, Fındıkzade, Gedikpaşa, Haseki, Horhor, İmrahor, Kadırga, Kıztaşı, Küçükmustafapaşa, Küçükpazar, Kumkapı, Küçüklanga, Laleli, Mahmutpaşa, Narlıkapı, Nuruosmaniye, Pazartekke, Samatya, Saraçhane, Sarayburnu, Sirkeci, Sofular, Sulukule, Şehzadebaşı, Taşkasap, Unkapanı, Vefa, Vezneciler, Yenikapı, Yusufpaşa tesisatçı hizmeti verilmektedir.
Çalışma Saatleri Sabah 08:00 Akşam : 21:00 – Çağrı Merkezi 7/24

Fatih Tesisatçı & Su tesisatçısı

Fatih Tesisatçı Hizmetleri, deneyimli ekibi ve modern ekipmanlarıyla su tesisatı sorunlarına kapsamlı çözümler sunmaktadır. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kombi bakımı ve onarımı gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış ekibimiz, sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için hazır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla Fatih bölgesindeki konut ve işyerleri için tesisat sorunlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

“Su kaçağını bul, sızıntıları durdur! Fatih Tesisatçı her damlayı önler.”

Fatih Tesisatçı, 24/7 acil servis desteğiyle günün her saatinde hizmet vererek sizlere hızlı çözümler sunar. Teknolojik gelişmeleri takip eden ekip arkadaşlarımız, su tesisat sistemleri üzerine uzmanlıkla her türlü probleme müdahale eder. Hızlı tespit, doğru analiz ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize sorunsuz bir yaşam alanı sağlamak için çalışıyoruz. Fatih bölgesindeki tesisat ihtiyaçlarınıza profesyonel bir dokunuşla yanıt veriyor ve uzmanlığımızı en üst düzeyde sunuyoruz.

Fatih Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının oluşması için bir çok neden olabilmektedir. Eskiyen borular, hatalı kullanım, yanlış döşenmiş tesisat boruları gibi bir çok etken bu durumu etkilemektedir. Kullanmakta olduğumuz akustik cihazlar ve kameralar ile hızlıca sorunun kaynağını bulup ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağı gözle tespiti mümkün olmayıp mutlaka teknolojik cihazlardan yararlanılması gerekmektedir.

Fatih’te su kaçağına son veren profesyonel tesisat hizmeti!

Kaçaklar genelde bir çok noktada oluşarak yıllar içerisinde duvarlardan sızarak evin bütün duvarlarına ilerleyebilir. Termal tesisat olarak Fatih kameralı cihazla su kaçağı tespiti yaptığımız cihazlar son teknoloji sadece bu iş için üretilmiş olmaktadır. Su kaçağı duvarlarda tavanda yada zeminde olabilmektedir. Yapılarda duvar içleri tesisat boruları ile döşelidir ve her an bir yerden başlayabilir. Termal tesisat 20 yılı aşkın su kaçağı sektöründe hizmet veren firmamız ev, iş yeri, fabrika tesisatlarındaki bütün arıza ve kaçaklara müdahale becerisine sahiptir.

Fatih Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

 

✅ Fatih Tesisatçı
✅ Fatih Sıhhi Tesisatçı
✅ Fatih Mutfak Tesisatçısı
✅ Fatih Banyo Tesisat İşleri
✅ Fatih Tesisatçı Firması
✅ Fatih fayans su sızıntısı
✅ Fatih su kaçağı bulma
✅ Fatih cihazla su kaçağı
✅ Fatih balkon su kaçağı
✅ Fatih tıkanıklık açma
✅ Fatih musluk su kaçağı
✅ Fatih kameralı su kaçağı
✅ Fatih depo su kaçağı
✅ Fatih banyo tesisat tamiri
✅ Fatih duşakabin su sızması

Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Su kaçağı oluştuğunu fark ettiğiniz duvar başlangıç noktası olmayabilir. Temiz su yada pis su tesisatında su kaçağı tespiti yöntemleri hemen hemen aynıdır. Kaçağı tespit ettiğiniz bölümden gerekli termal kameralar ile suyun geliş yolu bulunur ve başlangıç noktası tespit edilmektedir. Bir diğer su kaçağı tespiti yöntemi ise akustik dinleme cihazlarıdır. Bu cihazlar ile su kaçağı şüphesi olan duvar yada zemin dinlenerek su akışının olup olmadığı kontrol edilmektedir. Su kaçağı nasıl bulunur olarak en kullanışlısı kameralı cihazlar olmaktadır.

Su tesisatındaki kaçak duvar içerisinde sürekli ilerleyiş halindedir. Çoğu zaman sızıntılardan kaynaklı sadece siz zarar görmez komşu dairelerde zarar görebilir. Kaçağın sizin tesisat borularınızdan olduğunu anlamak için su sayacındaki metreküp numaralarına dikkat edin. Ertesi gün indeksi tekrar kontrol edin. Fark varsa dairenize ait temiz su borularında kaçak olduğu anlamına gelecektir. Pis su gider hattında sorun olup olmadığını anlamak için sifon dahil lavabo ve tuvaleti geçici olarak kullanmayınız.

Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Fatih Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı oluşan dairelerde kesin sonucu cihazlar vermektedir. Bu cihazların yardımı ile kaçağın oluştuğu kısım %100 olarak tespit edilmekte olup en iyi verim alınacak şekilde açılarak tamir işlemleri uygulanır. Cihaz kullanılmadan yapılacak tespitler genellikle tahmin üzerine yapılır ve çoğu zaman duvarlarda hatalı kırma işlemi uygulanır. Cihazla su kaçağı tespiti yapılması kaçağın kaynağının %100 tespiti anlamına gelmektedir.

Cihazla bulunacak olan kaçak noktası işin uzmanları tarafından tamir işlemleri uygulanarak kapatılması gerekmektedir. Termal tesisat bütün su kaçağı problemleri konusunda başarılı bir ekip cihazlarla hizmet verir. Tesisat proje, tesisat tamiri, tesisat su kaçağı servisi arıyorsanız firmamız dakikalar içerisinde çözümler sağlayacaktır. Termal tesisat yapmış olduğu tüm tamir işlemleri belirli sürelerde garanti verilmektedir.

Fatih’in tesisat sorunlarına kesin çözüm! Su kaçağı tespiti için doğru adrestesiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Tahmin usülü yapılacak olan tüm işlemleri duvar veya zemine gereksiz kırma işlemleri yapılacağı anlamına gelir. Fatih su kaçağı tespiti önemli ve oldukça hassas yapılamsı gerek işlerin başında gelir. Duvarlarda sararma, tavanda sararma, su damlaması, kabarma, renk değiştime gibi durumlar su kaçağı ile karşılaştığınız anlamına gelir. Termal tesisat olarak kırmadan su kaçağı bulma işleri gerçekleştirmekte olup en iyi hizmeti yerine getiriyoruz.

Tüm ekiplerimiz işinde uzman olmasından ötürü kaçağı en iyi şekilde çözümlemekteyiz. Su kaçağı tespiti işlemleri için teknolojinin getirdiği cihazlar ile kırmadan kaçakları bu cihazlar ile tam olarak nereden başladığını nereye ilerlediğini çok net görebiliyoruz. Gözle görmenin mümkün olmadığı bu alanlarda kesinlikle kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti ve tamir ettirme işlemi için firmamızdan garantili işlemler yaptırabilirsiniz.