Tıkanıklıkların çözümü genellikle evde basit araçlar veya kimyasal ürünler kullanarak yapılabilir. Ancak, tıkanıklık ciddi veya çözülemeyecek kadar karmaşıksa, profesyonel bir Beşiktaş su tesisatçı firmasından yardım almak önemlidir. Özellikle tesisat borularına zarar vermemek adına dikkatli olunmalı ve uygun yöntemler tercih edilmelidir.

Beşiktaş Su Tesisat Ustası

Eğer su tesisatıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya tesisatınızın bakım ve onarımını yaptırmak istiyorsanız, Beşiktaş su tesisat ustasından yardım almanız önemlidir. Termal tesisat firmamızın Beşiktaş bölgesinde merkezimizin olması sebebiyle bütün mahallelerde aynı gün çözümler üretebiliyoruz. Su kaçağı tespiti işlemlerinin %100 hata payı olmadan yapılması çok önemlidir. Yapıların eski yada yeni olması fark etmeksizin tüm tesisat borularına temiz/pis su borularına müdahale edilmektedir. Tesisatınızda sorunun kaynağını doğru bulmak adına en iyi donanım kullanılarak tespit işlemleri gerçekleştirilir.

Beşiktaş bölgesindeki tesisat işleriniz Termal tesisat olarak aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Beşiktaş su kaçağı tespiti hizmetlerimiz kalifiyeli ekiplerimiz ve teknolojik cihazlarımız ile 7/24 hizmet verilmekte olup hızlı çözümler üretilmesini sağlayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti ve tamir konusunda bölgenizde en deneyimli uzmanlara 0532 015 06 02 numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Tesisatınızda sorun varsa bizi arayarak cihazlarınızda olabilecek tüm arızalara aynı gün müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

 1. Yabancı Maddeler: Klozetlere yanlışlıkla atılan yabancı maddeler en yaygın tıkanma nedenlerindendir. Tuvalet kağıdı dışında peçeteler, bebek bezleri, hijyen ürünleri gibi maddeler klozetin borularını tıkayabilir.

 2. Aşırı Kağıt Kullanımı: Aşırı miktarda tuvalet kağıdı kullanmak veya çok kalın kağıt türleri kullanmak, boruların tıkanmasına neden olabilir.

 3. Büyük Cisimler: Klozetlere düşen büyük cisimler (örneğin, bebek bezi, tuvalet fırçası vb.), boruları tıkayabilir.

 4. Saç ve Sabun Artıkları: Saç ve sabun artıkları, banyo sonrası klozetlere dökülebilir. Bu tür maddeler zaman içinde birikebilir ve tıkanıklığa yol açabilir.

 5. Yağ ve Yiyecek Artıkları: Yanlışlıkla tuvalete atılan yağlar veya yiyecek artıkları da tıkanıklığa neden olabilir.

Beşiktaş mutfak lavabo tıkanıklık açmaBeşiktaş musluk batarya tamiriBeşiktaş duşakabin tamir ve montaj
Beşiktaş petek temizleme hizmetiBeşiktaş klozet sifon tamiriBeşiktaş tuvalet gider tıkanıklığı
Beşiktaş pimaş açma ve temizlemeBeşiktaş şofben montajı ve tamiriBeşiktaş kanal açma
Beşiktaş kombi montaj ve bakımBeşiktaş gömme rezervuar tamiriBeşiktaş petek yıkama
 1. Termal Kameralar: Termal kameralar, su kaçağı tespitinde oldukça etkili olabilir. Su sızıntıları genellikle yakındaki yüzeylerde nem ve ısı değişiklikleri yaratır. Termal kamera ile potansiyel kaçak bölgelerdeki sıcaklık farklılıklarını tespit edebilirsiniz.
 2. Profesyonel Tesisatçıdan Yardım: Eğer su kaçağı tespiti konusunda emin değilseniz veya kaçağın kaynağını bulmakta zorluk yaşıyorsanız, profesyonel bir tesisatçıdan yardım almak en iyisi olacaktır. Tesisatçılar, özel ekipmanlar ve deneyimleriyle su kaçağını hızlı ve doğru bir şekilde tespit edebilirler.

Kaçağı tespit edilen bölümden gerekli termal kameralar ile kaçağın başlangıç yolu bulunur ve başlangıç noktası tespit edilmektedir. Eskiyen borular, hatalı kullanım, hatalı işçilik, yanlış döşenmiş tesisat boruları gibi bir çok etken bu durumu etkilemektedir. Su kaçağı ile karşılaştığınızda hiç panik yapmadan işi uzmanlarına bırakın. doğru şekilde bulunmalı ve tamir işlemleri sonrasında gerekli kontroller yapılarak arızanın tekrar etmesinin önüne geçilmelidir.

Unutmayın ki su kaçağı tespiti ve onarımı, ciddi bir mesele olabilir ve hızlıca çözülmesi gerekebilir. Cihazla bulunacak olan kaçak noktası işin uzmanları tarafından tamir işlemleri uygulanarak kapatılması gerekmektedir. Termal tesisat bütün su kaçağı problemleri konusunda başarılı bir ekip cihazlarla hizmet verir. Beşiktaş bölgesinde su kaçağı şüpheniz var ve tesisatçı ihtiyacınız bulunuyorsa uzak bölgelerden ekip çağırmak yerine hemen bizlere ulaşarak çözüm üretebilirsiniz. Garantili ve temiz çalışan firma ekiplerimizden hemen destek alabilirsiniz.

1. Musluğun Sızdırması: Musluğunuz sızdırıyorsa, suyun kesildiğinden emin olun ve ardından şu adımları izleyin:

 • Musluğun altında bulunan conta veya contaların durumunu kontrol edin. Eğer contalar yıpranmış veya sertleşmişse, yeni contalarla değiştirin.
 • Musluğun sapını sıkıca kapatıp açarak, sızıntının durup durmadığını kontrol edin.
 • Musluğun altında bulunan su sızdırmazlık rondelasını veya contasını da kontrol edin ve gerekirse değiştirin.

2. Musluğun Tıkanması: Musluk suyunun az akmasının veya tamamen tıkanmasının nedeni tortu veya mineral birikimi olabilir. Bu durumu çözmek için:

 • Musluğun ucundaki perlatörü çıkarın (genellikle vidalıdır) ve temizleyin. Perlatörün üzerinde tortu veya kireç birikmiş olabilir.
 • Eğer perlatör temizlemek işe yaramazsa, musluğun altında bulunan kartuş veya iç parçaları da çıkarıp temizleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

3. Musluk Suyu Akıtıyorsa: Musluğunuzun suyunu tam olarak kapatmadığını fark ederseniz:

 • Musluğun altında bulunan conta veya kartuşun durumunu kontrol edin ve gerekiyorsa değiştirin.

4. Musluğun Sıcaklık Sorunu: Musluğunuzun suyunun istediğiniz gibi soğuk veya sıcak gelmediğini düşünüyorsanız:

 • Musluğun altında bulunan sıcaklık ayarı veya karışım vanasını kontrol edin. Bu vanalar suyun sıcaklık oranını ayarlar.
 • Radyatördeki Hava Alma
 • Sızdıran Vanaları Sıkılaştırma
 • Radyatörün Soğuk Kalması
 • Düşük Basınç Sorunu
 • Büyük Onarımlar ve Temizlikler
 • Sıcak Su Kullanma
 • Bicarbonat ve Sirke Karışımı
 • Tesisat Kablosu (Tırmık) Kullanma
 • Kimyasal Tıkanıklık Açıcı Ürünler (Opsiyonel)
 • Profesyonel Tesisatçıdan Yardım
 • Kimyasal Tıkanıklık Açıcı
 • Tesisat Kablosu (Tırmık)
 • Lavabo Pistonu
 • Yağ ve Yağ Artıkları
 • Sabun Artıkları
 • Eğri Borular
 • Profesyonel Tesisatçı
 • Musluğun Sızdırması
 • Musluğun Tıkanması
 • Musluk Suyu Akıtıyorsa
 • Musluğun Sıcaklık Sorunu
 • Profesyonel Yardım

En Yakın Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş su kaçağı tespiti için, hızlı, tecrübeli ve garantili bir şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir. Farklı uzak bölgelerden çağırmak yerine, Termal tesisat firmamız kısa sürede adresinize gelir ve tamir işlemlerine başlar. Kameralı cihazlar ile yapılan kaçak tespitleri en doğru işlemler ardından dakikalar içerisinde neyin sebep olduğu bulunmaktadır. Su kaçağı gözle tespiti mümkün olmayıp mutlaka teknolojik cihazlardan yararlanılması gerekmektedir. Beşiktaş kameralı cihazla su kaçağı tespiti firmamız tarafından yapılarak arızaları en doğru şekilde ortadan kaldırıyoruz.

İşletmemizin Beşiktaş bölgesinde olmasından ve birden çok saha ekiplerimiz ile aynı gün çözümler üretilmektedir. Kameralı cihazlar duvar içerisinde tesisat bağlantı borularını net olarak göstererek suyun akışı, akış hızı ve kaçağın başladığı bölgeyi noktasal olarak tespit eder. Çoğu zaman sızıntılardan kaynaklı sadece sizler zarar görmez komşu dairelerde zarar görebilir. Bu durumda da masraflarınızın artmasına ve maddi manevi sizleri zora sokabilir. Tecrübeli ekiplerimizden destek almak için 0532 015 06 02 tesisatçı numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Acil Tesisatçı

İstanbul Su Tesisatçısı.

Uygun Fiyat

Aynı Gün
Beklemeden

Bize Ulaşın

Düğmeciler Mah. Düğmeciler Caddesi no:27,
Eyüpsultan / İSTANBUL,
0532 015 06 02